ŞİRİN DENTAL MEDİKAL SAĞLIK İHRACAT İTHALAT İNŞAAT NAKLİYAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Şirin Dental Medikal Sağlık İhracat İthalat İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi

İvedik Organize Sanayi 21.cadde 534.sokak No:24 Ostim Yenimahalle/ankara Yenimahalle, Ankara
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Şirin Dental Medikal Sağlık İhracat İthalat İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi
İvedik Organize Sanayi 21.cadde 534.sokak No:24 Ostim Yenimahalle/ankara
Yenimahalle , Ankara
İş Alanları

Diğer

Şirin Dental Limited Şirketi 2002 Yılında Kurularak Bu Alanda Kızılay / Ankara Adresinde Hizmet Vermeye Başlamıştır.firmamız Bünyesinde Altı Değişik Ülkeden İthalatını Yaptığımız Distribütörlük ,temsilcilik Ve Bayilik Vardır. Firmamız Diş Protez Laboratu

Şirin Dental Medikal Sağlık İhracat İthalat İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi Hakkında

Firmamız bu sektörde kısa bir sürede yirmi farklı ürün çeşidiyle İhracat yapar konuma gelmiştir. Ürünlerin daha fazla yurt dışı pazarlara satılması konusun da çalışmalarımız gelişen çağa ve teknolojiye paralel olarak devam etmektedir.Firmamız bünyesinde bulunan fabrikamızda sürekli yeni ürün arayışı ve üretimi konusunda araştırmalarımız sürmektedir.Özellikle Orta Asya , Ortadoğu , Doğu Bloğu ülkeler ile Balkan Devletlerine ihracat için sektörümüzle ilgili piyasa araştırması yapıyoruz. 

Şirin Dental Diş Deposu olarak ‘ÖNCE KALİTE VE MÜŞTERI MEMNUNİYETİ ’ ilkesini kendimize prensip ve amaç edindik.Bu bağlamda personelimizle birlikte her zaman yenilik ve gelişmeye açığız.Müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda üretim ve ihraç kalemlerimizi artırıyoruz.Önemle üzerinde durduğumuz bir konu ise gelişen teknoloji ve yeniliklere paralel olarak kurum içi eğitime çok önem veriyoruz. Özellikle personelin teknik eğitimi ve sektörümüzle ilgili güncel bilgilerin öğrenilmesi konusunda çeşitli seminer fuar ve tanıtım toplantılarına iştirak ediyoruz.Müşterilerimizi aylık periyodik bir şekilde ziyaretlerimize devam ediyoruz.Biz inanıyoruz ki yakın gelecekte bizim ülkemizde içinde bulunduğu Sanayi devrinden çıkıp Teknoloji devrine geçiş yapacaktır. Bu teknolojik dönemi yakalayabilmemiz için daha ,çok daha fazla çalışmalıyız.Günümüzde gelişmiş ülkelerin en büyük gücü haline gelen ÜRETİM ve İHRACAT hedefi hepimizin asıl amacı olmalıdır. Sözümüzü ülkemizin kurtuluşu olarak gördüğümüz;’ YERLİ MALI YURDUN MALI , HERKES ONU KULLANMALI ‘ sloganı ile bitirmek istiyoruz.

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 00-00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. Ege.NET ® | 1997 - 2018