Sera Kütahya

Sera Kütahya

Akkent Mahallesi Eskişehir Yolu Üzeri 1. Km No: 1 Kütahya Merkez, Kütahya
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Sera Kütahya
Akkent Mahallesi Eskişehir Yolu Üzeri 1. Km No: 1 Kütahya
Merkez , Kütahya
Kütahya Merkezine Yakın Olan Bu Büyük Avm Kütahya\'nın Merkezi Olarak Kabullenilmektedir. Kolay Ulaşım Ve Eğlenceli Güzel Ortamı Olan Sera Kütahya Awm Siz Değerli Misafirlerini Ağırlamaktan Büyük Kıvanç Duyarlar.

Sera Kütahya Hakkında

Torunlar ve Kiler ortaklığı Kütahya'ya ikici büyük yatırımını gerçekleştirdi. Torunlar ve Kiler Grubu ortaklığıyla Kütahya’da hayata geçirilen “Sera Kütahya Alışveriş Merkezi” 120 milyon TL yatırımla gerçekleştirilen, 110 mağazası, eğlence ve sosyal alanları ile bölgenin en büyük alışveriş merkezi olma ünvanını taşıyor.

Bir çok marka Sera Kütahya aracılığıyla ilk kez bölge halkı ile buluşuyor.

Anadolu'nun en önemli kavşak noktalarından biri olan Kütahya - Eskişehir - Afyonkarahisar karayolunun kesişim noktasında yer alan Sera Kütahya, 65 bin metrekare inşaat alanı, 41 bin metrekare kapalı alanı, 1100 araç kapasiteli açık otoparkı ile bölgenin en büyük alışveriş merkezi olarak dikkat çekiyor. Yerli ve yabancı birçok markayı ilk kez bölge halkı ile buluşturan Sera Kütahya, food court alanında yer alan markaları aracılığıyla Türk ve dünya mutfağının farklı lezzetlerini de aynı çatı altında ziyaretçilerine sunacak.

Kütahya'nın en büyük kapalı eğlence merkezi Sera Kütahya'da.

İleri teknoloji ile donatılmış 7 Cinetech Sineması ile kültürel hayata katkı sağlamayı amaçlayan Sera Kütahya, şehrin ilk bowling salonuna da ev sahipliği yapıyor. Sera Kütahya, 2 bin metrekare kapalı alana kurulu eğlence merkezi ve açık alana kurulu Starpark Lunapark ile ziyaretçileri için keyifle zaman geçirebilecekleri yeni bir yaşam alanı da sunuyor. Sera Kütahya eğlence alanında çarpışan otodan, drakula korku evine, dance party'den gondola kadar farklı lunapark oyuncakları Kütahyalılar'ın hizmetine sunuluyor.

Sera Kütahya'da yer alan mağazalar; Praktiker, Terzi, Ebebek, Toru Bowling, Starpark, Toyzz Shop, D&R, G Lingerie, Penti, ZEN Diamond, Atasay, Sport In Street, Yalı Spor, Nike, Hummel, Adidas, Opmar Optik, Mr. Wash, Tobacco, Burger King, Atasun Optik, Usta Dönerci, Sbarro, McDonald's, HD İskender, Tavuk Dünyası, Popeyes, Köfteci Ramiz, Hacıbey Yemek, Sultanahmet Köftecisi, Pizza Pizza, Konyalı Hacı Usta, Cook Berry, Siyah İnci, Mr. Kumpir, Kahve Dünyası, Forum Saat, Elegance Optik, U.S. Polo, Mavi, Koton, Collezione, Lufian, Tudors, D'S Damat, SARAR, Kiğılı, Altınyıldız Classics, TUĞBA & Venn, NaraMaxx, İpekyol, LC Waikiki, DeFacto, Boyner, English Home, Güral Porselen, Keramika, Yves Rocher, Watsons, Gratis, Flormar, Profilo, Arçelik, Teknosa, Türk Telekom, Hotiç, Kemal Tanca, Greyder, FLO, Deichmann, Madame Coco, Linens, Kütahya Porselen, Tesco Kipa

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. Ege.NET ® | 1997 - 2018