Menemenspor Maçı 6 da 6 Bitirmek İstiyor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Menemenspor teknik direktör olan Cenk kaleci...

Menemenspor Maçı 6 da 6 Bitirmek İstiyor
Editör: Şirin Nayir
03 Haziran 2020 - 14:34

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Menemenspor teknik direktör olan Cenk kaleci, ekibin diğer kalan maçta 6 da 6 yaparak tamamını kazanacak potansiyele sahip olduklarını söylüyor. Koronavirüs salgını nedeni ile 3 ay boyunca futboldan uzak kalan menemen Spor ekibi yaptıkları açıklamalarda 19 Haziran tarihinde sahalara döneceklerini şu anda zor zamanlardan geçtiklerini önümüzdekl gerçekleştirecekleri maçların sırasıyla Balıkesir Spor, Bolu Spor, Keçiören gücü, Adana Spor, Bursa Spor ve Altınordu ile maçların gerçekleştirileceğini söylediler.
Kapasitelerinin oldukça yüksek olduğunu ve yapılacak olan bu maçlardan 18 puan toplayabileceklerini vurguluyorlar. Bunların yanı sıra Menemen spor ekibi gerçekleşen Play-off barajı ile aralarında 8 puanlık bir fark bulunduğunu bu sebeple aralarında bulunan farkında ekibin yüksek kapasitesine kapatabileceklerini vurguluyorlar. Yaptıkları bu açıklamalarda herşeyden önce sağlıklarının önemli olduklarını ve sağlık olmadan hiç bir şey olamayacağını da vurguluyorlar.

Menemen Spor Açığı Kapatabilecek mi?

Menemenspor ekibi maçlara koronavirüs nedeniyle verdikleri 3 aylık bir aranın ardından, 19 Haziran tarihi itibariyle sahalra tekrar döneceklerini ve açıklarını yüksek kapasiteleri sayesinde kapatabileceklerini vurguluyorlar. Menemenspor ekibi yaptıkları açıklamalarda önümüzde yapacakları maçlarda toplamda 18 puan toplayabilecek kapasiteleri olduklarını özellikle vurguluyorlar. Menemen spor ekibinin yüksek bir kapasiteye sahip olduklarını ve böylece aradaki açıklarını rahat bir şekilde kapatabileceklerini yaptıkları açıklamalar ile özellikle vurguluyorlar.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum