İzmir İl Başkanı, İzmir Valisini Ziyarette Bulundu

CHP İzmir il başkanı Deniz yücel, İzmir valisi olarak görev yapan Erol Ayyıldız'ı ziyarette bulundu.

İzmir İl Başkanı, İzmir Valisini Ziyarette Bulundu
24 Mart 2020 - 13:10

CHP İzmir il başkanı Deniz yücel, İzmir valisi olarak görev yapan Erol Ayyıldız'ı ziyarette bulundu. Yücel'in ziyaret konusu tüm dünyayı etkisi altına aldığı gibi Türkiye'yi de etkileyen korona virüsü hakkında mücadele için çalışmalar için Vali Erol Ayyıldız'a bilgiler verdi. Aynı zamanda üstlerine düşen tüm görevler için hazır olduklarını söyledi.
Yücel açıklamasında bu işin şakasının olmadığını belirterek CHP İzmir il başkanı olarak halkın sağlığı için birçok çalışma yürüttüklerini belirtti. Tüm bunların yanında daha fazla destek verebileceklerini de belirtti. Valiye hem İzmir hakkında hem de çalışmalar hakkında gerekli bilgileri verdiğini de söyledi.

İşin Şakası Yok

Korona virüs salgınının ülkemizde her geçen gün daha da tedirgin edici olduğunu belirtti. Ve bu durumda halkın sağlığının her şeyden önemli olduğunu söyledi. Bu sebeple İzmir il başkanı Deniz Yücel, İzmir valisi Erol Ayyıldız ile görüştüğünü ve bilgi alışverişinde bulunduklarını açıkladı. İzmir adına bu salgın ile ilgili büyük mücadele verildiğini de açıklamasına ekledi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum