İzmir'de 4 İl Başkanı Öztop'tan Bilgi Aldı

CHP İzmir İl Başkanı Yücel, AKP İzmir İl Başkanı Sürekli, MHP İzmir İl Başkanı Şahin ve İYİ Parti İzmir İl Başkanı Kırkpınar internet üzerinden toplandılar.

İzmir'de 4 İl Başkanı Öztop'tan Bilgi Aldı
Editör: Şirin Nayir
31 Mart 2020 - 12:38

CHP İzmir İl Başkanı Yücel, AKP İzmir İl Başkanı Sürekli, MHP İzmir İl Başkanı Şahin ve İYİ Parti İzmir İl Başkanı Kırkpınar internet üzerinden toplandılar. Ardından İzmir İl Sağlık Müdürü Öztop ile internet üzerinden bir görüşme yaptılar. AKP İzmir İl Başkanı Sürekli'nin organize ettiği görüşmede partilerin il başkanları farklı tip koronavirüs hakkında Öztop'tan bilgi aldı.

Sürekli'den Birlik Mesajı

AKP İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'nin organize ettiği online toplantıda Sürekli birlik mesajları verdi. Sürekli bu ortak paylaşımın birlik, beraberlik ve dayanışma zeminini güçlendirdiğini dile getirdi. Bu sözlerinin ardından bazı açıklamalarda bulundu. Siyasi parti il başkanlarıyla olan bu toplantının periyodik olarak devam edeceğini söyledi.
İzmir'de aksayan bir sağlık işleyişinin olmadığını söyleyen Öztop sağlık alt yapısının her türlü talebe yanıt vereceğini ve bu sınavı başarı ile geçeceklerini söyledi. Ayrıca daha süreç başlamadan hastanelerin sahip olduğu özellik ve avantajların gözden geçirildiğini ve olası vaka artışına hazılıklı olduklarını dile getirdi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum