ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş.

Enka İnşaat Ve Sanayi A.ş.

Balmumcu Mahallesi, Enka İnşaat, Zincirlikuyu Sokak, Beşiktaş/istanbul Besiktas, İstanbul
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Enka İnşaat Ve Sanayi A.ş.
Şarık Tara
Balmumcu Mahallesi, Enka İnşaat, Zincirlikuyu Sokak, Beşiktaş/istanbul
Besiktas , İstanbul
İş Alanları

İnşaat Firmaları

Enka, Müşterilerinin Sermaye Yatırımlarına En İyi Değeri Sunabilmek İçin, Uluslararası Satınalma Uzmanlığını Ve Küresel Tedarikçi Ağlarını Kullanır. Bu Doğrultuda Enka Satınalma Ve Sözleşme Uzmanları, Müşteri Hedeflerine Ulaşmak İçin, Malzeme Ve Servis Al

Enka İnşaat Ve Sanayi A.ş. Hakkında

ENKA faaliyetlerinin temelinde, şirket genelinde tanımlanan değerler yatar. Her ENKA Çalışanı, üstlendiği görevleri, bu değerleri düşünerek yerine getirir ve bunun başarımızda önemli bir paya sahip olduğunu bilir.
Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, ENKA Çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak. Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00–18:30
Cumartesi 09:00–18:30-
Pazar 09:00–18:30-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. Ege.NET ® | 1997 - 2018