En İyi Android FPS Oyunları

First Person Shooter kelimesinin baş harflerinin kısaltmış hali FPS, birinci şahıs kamerasından oynanan nişancı oyunların genel adı olarak tanımlanır ...

En İyi Android FPS Oyunları
Editör: Şirin Nayir
01 Temmuz 2020 - 20:31 - Güncelleme: 01 Temmuz 2020 - 21:38

En İyi Android FPS Oyunları
First Person Shooter kelimesinin baş harflerinin kısaltmış hali FPS, birinci şahıs kamerasından oynanan nişancı oyunların genel adı olarak tanımlanır. FPS en iyi oyun türleri arasında yer alıyor. Google Play Storede yer alan en iyi Android FPS oyunlarını mobil cihazlarınıza indirerek heyecanlı dakikalar yaşayabilirsiniz. Oyuna ait grafik, internet kullanımı ve güncelleme gibi işlemleri yapabilmek için güçlü bir cihaza ihtiyacınız olacak.

1. Critical Ops


Mobil cihazlar için geliştirilmiş üç boyutlu ve çok oyuncu desteği olan bir oyundur. Fitil sökme, takım ölüm maçı, tabanca oyunu, çabuk oyun, dereceli oyun ve özel oyun modları bulunuyor. Oyunda başarılı olmak için reflekslerinizi ve taktiklerinizi hızlı bir şekilde uygulamanız gerekiyor. Özen gösterilerek hazırlanmış haritalar ve zorluk seviyesine göre savaşma fırsatı tanıyan nişancı oyunudur. İsterseniz arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir, ya da bireysel olarak savaşabilirsiniz.

Beceri, strateji, refleks ve taktiklerinizi doğru bir şekilde kullanmak, oyunun sonucunu belirler. Seviye atladıkça farklı bölümlerde savaşmaya devam edebilirsin. Becerilerini geliştirmek için, silahlarını geliştirebilirsin. Klan oluşturarak arkadaşlarınla birlikte heyecan dolu savaş ortamı yaratabilirsin.

2. Dead Effect 2
Konsol kalitesinde oynayabileceğiniz bir diğer oyun Dead Effect 2’dir. Oyunun türü aksiyon, bilim kurgu, tetikçi ve FPS özellikli bir oyundur. Oyun Android Nvıdıa teknolojisi kullanarak hazırlanmış harika grafikler ve gerçekçi efektlere sahip. 


Üç farklı karakterden birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Karakterinize eğitim vererek ve seviye atlayarak geliştirebilirsiniz. 40’tan fazla yükseltilebilir silah bulunuyor. Oyunun ilerlemesini çözebilmek ve seviye atlamak için yükseltilebilir silah, dişli ve yüksek teknolojili vücut implantlara sahip olacaksınız.

3. Gods Of Boom Online
3B grafiklerden oluşan oyun, bireysel ve çok oyunculu desteği ile FPS oyunları arasında yer alıyor. Ara yüzü kolay olduğu bölüm, silah ve özelleştirme seçeneklerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Üstün yetenek isteyen oyun sürükleyiciliği olduğu gibi zor olduğunu da söyleyebiliriz. Eski cihazlar için, ayarları en düşük seviyeye getirerek oyunu açabilirsiniz.

Sınırsız harita ve oyun modu bulunuyor. Karakterlerinizi özelleştirerek güçleştirebilirsiniz. Kendi taktiklerini kullanarak farklı haritalarda turnuva tarzı savaşlara katılabilirsiniz. Düzenli olarak yapılan güncelleme ve etkinlikler sayesinde canınız hiç sıkılmaz. Pro oyun modunu kullanarak e-sport etkinliklerine katılabilirsiniz.

4. Hitman Sniper
Oyunda ajan 47’nin rolünü üstlenerek keskin nişancı olursunuz. 10 farklı bölüm ve 150’nin üzerinde yapmanız gereken görevler bulunuyor. Taktiksel görevler sayesinde suikastlar düzenleyerek stratejik becerilerini geliştirebilirsiniz. Seviye atlayarak bir birinden farklı 16 silaha sahip olabilirsiniz. Hızını test edecek şekilde zombileri avlayarak hayatta kalmayı öğrenecekseniz.

Liderlik tablosunda kimin birinci olduğunu belirlemek için, rekabet ederek arkadaşlarınla da savaşabilirsin. Puanını yükseltip, seviye atlayarak dünyanın en iyi suikastçısı olabilirsin.

5. Into The Dead 2
Hiç kimsenin güvende olmadığı dünyada hayatta kalabilmek için elinden geleni yapmalısın. Yaşayan ölülerin gecesi ve hayalet avcılarının evrenine ait oyunda, 7 bölüm ve 60 aşama bulunuyor. Güçlü silahları kullanarak hayatta kalıp, aileni kurtarmak için zombilerle savaşman gerekiyor.

Oyunda birden fazla harita bulunuyor. Bir birinden farklı güçlü silah, mühimmat, yakın dövüş silahları, patlayıcılar bulunuyor. Seviye atladıkça her birine sahip olabilirsin. Ödül kazanmak için özel ve günlük etkinlikler, zombilerle başa çıkmak için dost köpekler gibi modları bulunmaktadır. Oyunu internet olmadan da oynayabilirsiniz.

6. Madfınger Games Oyunları
Mobil cihazlar için geliştirmiş olduğu birçok FPS oyunu bulunuyor. Shadowgun War, Dead Trıgger 2, Shadowgun Legends, Unkılled, Samuraı 2 oyunlarını inceleyebilirsiniz.

7. Modern Combat 5
En başta hatırlatalım oyunu oynamak için, internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor. Modern Combat 5, en iyi Android FPS oyunları içerisinde yer alıyor. Popüler bir oyun olduğu için, her zaman online oyuncu bulabilirsiniz.  

3D grafik, güçlü silahları ve multiplayer desteği ile oyuncuların beğenisini topluyor. Savaş alanına ilk adımı sen atarak, sana verilen görevleri tamamlaman gerekiyor. 9 sınıftan birlik oluşturarak arkadaşlarınla birlikte dünya çapında becerilerini gösterebilirsin. Sınırlı süreli etkinliklere katılarak ödül kazanma şansını yakalayabilirsin.

Multiplayer modundan sıkıldıysan bireysel olarak oynayabilirsin. Bu durumda dünyayı yok etme planlarını engellemek için suikastlar düzenlemen gerekiyor. Beceri puanı kazanıp, seviye atlayarak karakterini ve silahlarını geliştirebilirsin.

8. Nova Legacy
Oyunu çevrimiçi ve çevrimdışı oynayabilirsiniz. 3B bilim kurgu ve FPS oyunudur. Koloni kuvvetlerinden emekli olan Kal Wardin’in kıyafet ve silahlarını yeniden alıp düşmanlara saldırılması istenen, nova piyadesidir. Saldırıların arkasındaki sırrı çözmek için savaşmak zorundadır. Yapay zeka ajanı Yelena’dan alacağı yardımlarla, insanları uzaylılara karşı korur.

Çok oyunculu modda 8 dövüşçüye karşı tek başına savaşabilirsin. Takımlı ölüm maçında rakiplerini vurabilirsin. 3B modelleme yöntemiyle karakterini istediğin gibi özelleştirebilirsin. Oyunda verilen kartları toplayarak silahlarınızı güçleştirebilirsin.

9. PUGB Mobil
İnternet bağlantısı olmadan oyuna giriş yapamazsınız. Survivor’a benzeyen oyunda amaç, mücadele ederek hayatta kalmak. Kişiselleştirilmiş mobil ayarlar, eğitim modu, sesli sohbet, silah kontrolleri, HD grafik ve 3D sesler sayesinde bilgisayarda oynuyor hissine kapılabilirsiniz. Player Unkown’s Battlegrounds oyununu mobil cihazlarda oynayabilirsiniz. 100 oyunculu klasik mod, eğlence modu, çok oyunculu, klasik savaş, ağır silah, ölüm maçı ve zombilerle hayatta kalma modları bulunuyor.

Bir birinden farklı haritalarda, savaş alanları, gece gündüz modu, hava koşullarıyla gerçekçi oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Şehir sokakları, buzlarla kaplı tundraya ve ormanlarda stratejini kurarak savaşabilirsin.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum