DKM İnşaat A.ş

Dkm İnşaat A.ş

Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:538 K:1 D:4, 34846, Maltepe, İstanbul, Türkiye Maltepe, İstanbul
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Dkm İnşaat A.ş
Dkm
Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:538 K:1 D:4, 34846, Maltepe, İstanbul, Türkiye
Maltepe , İstanbul
İş Alanları

İnşaat Firmaları

Dkm İnşaat, Yapıların Güvenli Ve Konforlu Olması İçin İnşaat Sektörüne Hızlı Ve Yenilikçi Çözümler Üretmek Misyonu İle 2003 Yılında Kuruldu. Sismik Koruma-Titreşim Kontrolü-Ses Yalıtım Konularında Faaliyet Gösteren Dkm, Yapılarda Sorunların Oluşmadan Çöz

Dkm İnşaat A.ş Hakkında

Sismik Koruma: Mekanik ve elektrik tesisat ile ekipmanlarının deprem sırasında korunması, sonrasında hizmet vermeye devam etmesi amacıyla yapılan çalışmalardır. Temsilcisi olduğumuz MASON; sismik koruma ve titreşim kontrol ürünleri üretimi alanında 60 yıldan fazla süredir sektöründe lider olarak hizmet vermektedir. Konusunda deneyimli mühendislerimiz tarafından sistem çözümleri, projelendirme ve hesaplar sunulmaktadır.

 

Titreşim Kontrolü: Titreşime neden olan mekanik sistemi oluşturan ekipmanların özelliklerini, yapıdaki yerini göz önüne alarak etkisini inceleyerek kaynağında kontrol altına almak, yalıtmak ve sönümlemeyle genliğini azaltmaya yönelik çalışmalardır. MASON’ın ürün gamında bulunan titreşim sorunlarını önlemek için tasarlanmış titreşim alıcı ayaklar, kauçuklar, yaylar, esnek genleşme parçaları, yüzer beton kaidelerle titreşim ve titreşimin neden olduğu gürültü kabul edilir değerlere indirgenir.

 

Ses Yalıtımı: İstenmeyen ses, yani gürültü hava yolu ve katı yolu ile iletilir. Günümüz konfor koşulları gereği istenilen ses düzeyini elde etmek için, yapı elemanlarının özellikleri göz önüne alınarak ses yalıtım detayları oluşturulmaktadır. Ses yalıtımı çözümlerinde temsilcisi olduğumuz INDEX ürünlerinden ses yalıtım bariyerleri, yüzer döşeme membranları ve geri dönüşüm kauçuktan ürettiğimiz TUNEX darbe sesi yalıtım membranları önerilmektedir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. Ege.NET ® | 1997 - 2018