CHP Parti Üyesinden Sert Sözler

Cumhuriyet Halk Partisinde İzmir İl Başkanlığı görevini yerine getiren Deniz Yücel'den, Cumhur İttifakı tarafından yapılan açıklamaya sert tepki gecikmedi.

CHP Parti Üyesinden Sert Sözler
Editör: Şirin Nayir
05 Mayıs 2020 - 14:47

Cumhuriyet Halk Partisinde İzmir İl Başkanlığı görevini yerine getiren Deniz Yücel'den, Cumhur İttifakı tarafından yapılan açıklamaya sert tepki gecikmedi. Yücel, "Yaptığınız siyaset ucuz ve ve kötü niyetli" sözlerini kullanarak dikkat çekti.

Deniz Yücel Eleştirilere Karşı Çıktı

Deniz Yücel açıklamasında, " İzmir büyükşehir belediyesi olarak, İzmir ve halkı için yapmak istediği projeleri dile getirirken AKP ve yancısı MHP, bizim işlerimize sürekli eleştiri ve olumsuz yargı oluşturmaya çalışmaya devam ediyor. İzmir halkı tarafından yaptığınız karalamaların bir karşılığını olmadığını ne zaman anlayacaksınız merak ediyorum. İzmir büyükşehir belediye başkanımız Tunç Soyer, İzmir'in daha çok tanınmasını amaçlayarak başlatmaya çalıştığı projeleri geçtiğimiz gün halkımız ile paylaştı. Hazırladığı proje ile bütün dünyada İzmir'in tanınması hedefleyen Soyer, Mayıs ayının 3. gününü Dünya İzmirliler günü olarak kabul etmeyi planladığını açıkladı. Ancak her zaman olduğu gibi Cumhur İttifakı bu açıklamayı da farklı yönlere çekmeye çalışarak karalama çalışmalarına devam ediyor." sözlerini kullandı.

Ucuz Ve Kötü Niyetli Siyaset Peşindeler

Yücel açıklamasına, "Vatanımızın kahramanı olan, bize bu cennet vatanı armağan eden kurtarıcımız Mustafa Kemal Atatürk'ün adını kurumlardan dahi silmeye çalışan AKP ve MHP, 9 Eylül İzmir'in Kurtuluş'unu kullanarak bize vatan sevgisi dersi vermeye kalmaya çalışmaya nasıl kalkışıyor anlamış değiliz. Onların yaptığı ucuz ve kötü niyetli siyaset şeklidir. Başkanımızın sunduğu projeye karşı saygı çerçevesinde dile getirilen her türlü eleştiriyi elbette dikkate alacağız." cümleleri ile son verdi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum