BİP UYGULAMASI NEDİR? BİP HANGİ ÜLKENİN?

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın yeni sözleşme kararı sonrası kullanıcılar yeni mesajlaşma platformları arıyor.

BİP UYGULAMASI NEDİR? BİP HANGİ ÜLKENİN?
11 Ocak 2021 - 15:16 - Güncelleme: 12 Ocak 2021 - 13:46

BİP NEDİR, HANGİ ÜLKENİN?

TÜRK YAPIMI
Turkcell tarafından iOS ve Android kullanıcıları için geliştirilen, tüm operatör abonelerinin kullanabileceği anlık mesajlaşma uygulamasıdır. BİP; Türkiye’nin yerli uygulaması olarak piyasaya çıkmıştır. %100 Türk mühendisleri tarafından geliştirilen, ücretsiz iletişim ve yaşam platformu. BiP mobil uygulamasını Playstore ve Appstore'dan ücretsiz indirebilirsiniz.

BİP NASIL KULLANILIR, ÜCRETLİ Mİ?

BİP, Turkcell tarafından geliştirilmiş bir mesajlaşma uygulamasıdır. iOS, Android kullanıcıları için geliştirilen BİP uygulaması, tüm operatörler tarafından kullanılabiliyor.
Operatör bağımsız olarak 192 ülkede kullanıma sunulan BiP, mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama özellikleri ile kesintisiz ve güvenli iletişim imkanı sunuyor. Yakın zamanda Digicel, Turkcell'in iştiraki Lifecell Ventures ortaklığıyla, BiP'i faaliyet gösterdiği 32 ülkede müşterilerinin kullanımına sundu. Sadece Karayipler bölgesinde BiP'in 1 milyonun üzerinde müşterisi bulunuyor.
 


.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum