Aydın'da Gerçekleşen Korkunç Kaza

Aydın ilinde gerçekleşen korkunç kazada araçtan fırlayan bir kadın korkunç şekilde hayatının kaybetti.

Aydın'da Gerçekleşen Korkunç Kaza
Editör: Şirin Nayir
03 Haziran 2020 - 17:41

Aydın ilinde gerçekleşen korkunç kazada araçtan fırlayan bir kadın korkunç şekilde hayatının kaybetti. Aydın ilinde yaşanan bir trafik kazasında ön koltukta oturan ve emniyet kemeri takılı olmayan bu nedenle ön camdan dışarı fırlayan 52 yaşındaki Halime Çakır hayatını kaybetti. Eşi ise kaza sonucu yaralandı,
Karı koca ve bir kişi ile birlikte aydın ile sınırları içerisinde seyir halinde olan aracın yaşamış olduğu bir trafik kazası sebebiyle ön koltukta oturan Halime Çakır camdan fırlayarak korkunç bir şekilde hayatını kaybetti. 52 yaşındaki Halime Çakır'ın eşi ile araçta bulunan diğer kişi ise yaralandı.

Aydın'da Trafik Kazası

Aydın şehrinin Kuyucular mahallesinde dün korkunç bir kaza gerçekleşti. Kaza tam olarak Kuyucular mahallesinde bulunan kuyucular- ödemiş yol ayrımında meydana geliyor. 56 yaşındaki Faik Çakır'ın kullandığı 09 UB 429 plakalı olan aracın karşı yönden gelen Halil Ö. kullandığı 35 AB 1851 plakalı araç ile çarpıştı. Bu gerçekleşen kazanın sonucunda 52 yaşındaki Halime Çakır emniyet kemerinin takılı olmaması sebebiyle ön camdan fırlayarak hayatını kaybetti. Gerçekleşen bu olay üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kazda 52 yaşındaki Halime Çakır hayatını kaybederken sürücü olan eşi Faik Çakır ve aynı araçta bulunan Muharrem Soydan yaralandı. Yaralılar sağlık ekipleri tarafından Ambulanslarla Aydın Devlet Hastanesine sevk edilme işlemleri yapıldı.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum