Aktav Akustik Yapı Kataloğu

Aktav Akustik Yapı Kataloğu

Zeytinli Mah. Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:607/a, Seyhan, Adana, Türkiye Seyhan, Adana
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Aktav Akustik Yapı Kataloğu
Zeytinli Mah. Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:607/a, Seyhan, Adana, Türkiye
Seyhan , Adana
İş Alanları

İnşaat Firmaları

Parmephon Ürünleri İç Mekanlarda Geniş Bir Kullanım Alanı İçin Tasarlanmıştır. Ofisler, Yönetim Binaları, Hastaneler, Laboratuvarlar, Restoranlar, Ticaret Merkezleri, Bekleme Odaları, Koridorlar, Tiyatro Ve Sinemalar, Konferans Salonları, Okullar, Spor Te

Aktav Akustik Yapı Kataloğu Hakkında

Günümüz iç mekanlarının yüksek akustik performans ve mimari tasarım ihtiyacına yönelik olarak 2004 yılında 90.000 m²‘lik fabrika sahasında faaliyetlerine başlayan Aktav Akustik, Parmephon markasıyla cam yününden mamul asma sistemleri, duvar panelleri ve ara bölme üniteleriyle yurt içinde ve yurt dışında önemli projelere imza atmaktadır.

Aktav Akustik, iç mekanların tavan ve duvar kaplamalarında dekoratifliğin yanı sıra müşterilerini bilinçlendirerek ortamdaki ses kalitesini de iyileştirecek her türlü akustik ihtiyaca çözüm üretebilecek bir amaçla çalışmakta olup, uygulama yapılacak alanların öncelikleri ve kriterleri doğrultusunda müşterilerine çok geniş bir ürün yelpazesinden seçim yapma imkanı sunmaktadır.

Parmephon ürünleri iç mekanlarda geniş bir kullanım alanı için tasarlanmıştır. Ofisler, yönetim binaları, hastaneler, laboratuvarlar, restoranlar, ticaret merkezleri, bekleme odaları, koridorlar, tiyatro ve sinemalar, konferans salonları, okullar, spor tesisleri, konser salonları gibi sağlam, güvenli ve estetik görünüme sahip olması gereken tüm mekanlar için mükemmel bir seçimdir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. Ege.NET ® | 1997 - 2018